Here is Product Details Sticky Short Info
Bottoli | Bruschetta | Olijven 150 gr
Niet op voorraad, check je Delhaize winkel
Gegrilde gezouten toast met olijven
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1693 KJ |
| Kilocalorieën | 402 KCAL |
| Vetten waarvan | 12 g |
| Verzadigde vetten | 1.9 g |
| Koolhydraten waarvan | 62 g |
| Suikers | 2.6 g |
| Vezels | 3.1 g |
| Eiwitten | 10 g |
| Zout | 2.5 g |
Voeding
| Per | Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1693 KJ |
| Kilocalorieën | 402 KCAL |
| Vetten waarvan | 12 g |
| Verzadigde vetten | 1.9 g |
| Koolhydraten waarvan | 62 g |
| Suikers | 2.6 g |
| Vezels | 3.1 g |
| Eiwitten | 10 g |
| Zout | 2.5 g |
Bewaren op een droge plaats bij kamertemperatuur na opening
Gebruiksaanwijzing
Bewaren op een droge plaats bij kamertemperatuur na opening
Ingredienten Tarwebloem, olijfolie (10%), olijven (9%), biergist, zout, tarwemoutmeel, natuurlijke aroma's.
Ingrediënten
Ingredienten Tarwebloem, olijfolie (10%), olijven (9%), biergist, zout, tarwemoutmeel, natuurlijke aroma's.
Bevat: Gluten
Kan bevatten: Melk, Noten, Soja
Onbekend: Mosterd, Vis, Schaaldieren, Sesamzaad, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren
Allergenen
Bevat: Gluten
Kan bevatten: Melk, Noten, Soja
Onbekend: Mosterd, Vis, Schaaldieren, Sesamzaad, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren
150 g
Net inhoud
150 g
BRUSCHETTA MET OLIJVEN
Benaming
BRUSCHETTA MET OLIJVEN
RUE DE BAUME 248
7110 LA LOUVIERE
Producent informatie
RUE DE BAUME 248
7110 LA LOUVIERE
