Here is Product Details Sticky Short Info
Arthur & The Sisters | Mix brood | Banaan | Natuur 250 gr
09
Bakmix voor bananenbrood
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1449 KJ |
| Kilocalorieën | 343 KCAL |
| Vetten waarvan | 3.7 g |
| Verzadigde vetten | 0.6 g |
| Koolhydraten waarvan | 58.2 g |
| Suikers | 0.8 g |
| Vezels | 10 g |
| Eiwitten | 13.5 g |
| Zout | 1.71 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1449 KJ |
| Kilocalorieën | 343 KCAL |
| Vetten waarvan | 3.7 g |
| Verzadigde vetten | 0.6 g |
| Koolhydraten waarvan | 58.2 g |
| Suikers | 0.8 g |
| Vezels | 10 g |
| Eiwitten | 13.5 g |
| Zout | 1.71 g |
rijpe bananen Toe te voegen: 1 yoghurtje (125g), 2 eieren, 3 eetlepels olijfolie, 4
Gebruiksaanwijzing
rijpe bananen Toe te voegen: 1 yoghurtje (125g), 2 eieren, 3 eetlepels olijfolie, 4
Ingredienten HAVERvlokken*, volkoren SPELTmeel*, volkoren ROGGEmeel*, bakpoeder* (rijsmiddel sodium bicarbonaat, zuurteregelaar monokaliumtartraat, maiszetmeel*), zeezout. *Van biologische oorsprong. Bevat gluten. Kan sporen bevatten van andere glutenhoudende granen, noten en sesam.
Ingrediënten
Ingredienten HAVERvlokken*, volkoren SPELTmeel*, volkoren ROGGEmeel*, bakpoeder* (rijsmiddel sodium bicarbonaat, zuurteregelaar monokaliumtartraat, maiszetmeel*), zeezout. *Van biologische oorsprong. Bevat gluten. Kan sporen bevatten van andere glutenhoudende granen, noten en sesam.
Bevat: Gluten
Kan bevatten: Noten, Sesamzaad
Onbekend: Mosterd, Vis, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren
Allergenen
Bevat: Gluten
Kan bevatten: Noten, Sesamzaad
Onbekend: Mosterd, Vis, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren
250 g
Net inhoud
250 g
12
Aantal porties per verpakking
12
Bakmix
Benaming
Bakmix
Toekomstlaan 18, 9160 Lokeren
Producent informatie
Toekomstlaan 18, 9160 Lokeren
Koel en droog bewaren
Bijzondere bewaarvoorschriften
Koel en droog bewaren
vezelrijk
Andere informatie
vezelrijk
