Here is Product Details Sticky Short Info
Grega | Ham|Pata Grege|Dunne sneetjes|24 M gedroogd 50 gr
Niet op voorraad, check je Delhaize winkel
Ham in dunne sneetjes | 24 Maanden gedroogd
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 912 KJ |
| Kilocalorieën | 217 KCAL |
| Vetten waarvan | 11.2 g |
| Verzadigde vetten | 4.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 1 g |
| Suikers | 1 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 28.1 g |
| Zout | 4.5 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 912 KJ |
| Kilocalorieën | 217 KCAL |
| Vetten waarvan | 11.2 g |
| Verzadigde vetten | 4.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 1 g |
| Suikers | 1 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 28.1 g |
| Zout | 4.5 g |
Ideaal op sandwich of koude schotel of als vleewaren bij de raclette.
Gebruiksaanwijzing
Ideaal op sandwich of koude schotel of als vleewaren bij de raclette.
Varkensvlees, zeezout. Voor 100 g product werd gebruik gemaakt van 160 g varkensvlees.
Ingrediënten
Varkensvlees, zeezout. Voor 100 g product werd gebruik gemaakt van 160 g varkensvlees.
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
50 g
Net inhoud
50 g
Gedroogde ham
Benaming
Gedroogde ham
Grega - Maalderijstraat 40, 9255 Buggenhout
Producent informatie
Grega - Maalderijstraat 40, 9255 Buggenhout
15 min. voor consumptie openen.
Bijzondere gebruiksvoorwaarden
15 min. voor consumptie openen.
Koel bewaren max 4°C
Bijzondere bewaarvoorschriften
Koel bewaren max 4°C
Verpakt onder beschermde atmosfeer.
Andere vermeldingen
Verpakt onder beschermde atmosfeer.
