Here is Product Details Sticky Short Info
Delhaize | Spare-ribs | Sweet Flame +/- 750 gr
24
voorgegaarde en gekruide sparerib
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 790 kJ |
| Kilocalorieën | 189 kcal |
| Vetten waarvan | 10 g |
| Verzadigde vetten | 4.2 g |
| Koolhydraten waarvan | 1.4 g |
| Suikers | 0.9 g |
| Vezels | <0.5 g |
| Eiwitten | 23 g |
| Zout | 0.67 g |
| Mineralen |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 790 kJ |
| Kilocalorieën | 189 kcal |
| Vetten waarvan | 10 g |
| Verzadigde vetten | 4.2 g |
| Koolhydraten waarvan | 1.4 g |
| Suikers | 0.9 g |
| Vezels | <0.5 g |
| Eiwitten | 23 g |
| Zout | 0.67 g |
| Mineralen |
Varkensvlees 90.5%, marinade 9.5% [water, rietsuiker, kruiden, specerijen, zout, gedroogde groenten (knoflook, ui, paprika), aroma, zuurteregelaar (natriumcitraten), glucosestroop].
Ingrediënten
Varkensvlees 90.5%, marinade 9.5% [water, rietsuiker, kruiden, specerijen, zout, gedroogde groenten (knoflook, ui, paprika), aroma, zuurteregelaar (natriumcitraten), glucosestroop].
Bevat geen: Vis, Schaaldieren, Noten, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Lupine, Weekdieren
Kan bevatten: Melk, Soja, Sesamzaad, Selderij, Gluten, Eieren
Allergenen
Bevat geen: Vis, Schaaldieren, Noten, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Lupine, Weekdieren
Kan bevatten: Melk, Soja, Sesamzaad, Selderij, Gluten, Eieren
675g
Net inhoud
675g
8
Aantal porties per verpakking
8
voorgegaard gemarineerd varkensvlees
Benaming
voorgegaard gemarineerd varkensvlees
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Producent informatie
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Na openen gekoeld bewaren (0-4°C) voor max. 1 dag. Koel bewaren (bij <4°C)
Bijzondere bewaarvoorschriften
Na openen gekoeld bewaren (0-4°C) voor max. 1 dag. Koel bewaren (bij <4°C)


