Here is Product Details Sticky Short Info
Spa | Touch | Mineraalwater | Framboos Appel | Plat | PET 6 x 50 cl
Niet op voorraad, check je Delhaize winkel
smaken. calorieën, geen suiker en geen zoetstoffen maar wel 100 % natuurlijke Het pure mineraalwater van SPA® met een vleugje natuurlijke smaak. Geen
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 2 KJ |
| Kilocalorieën | 0 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 2 KJ |
| Kilocalorieën | 0 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Natuurlijk mineraalwater 99,7% (bron: Reine), citroensap uit sapconcentraat, natuurlijke appel en framboos aroma's.
Ingrediënten
Natuurlijk mineraalwater 99,7% (bron: Reine), citroensap uit sapconcentraat, natuurlijke appel en framboos aroma's.
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
3LTR
Net inhoud
3LTR
Gearomatiseerd drank met natuurlijke aroma's van framboos en appel, op basis van koolzuurvrij natuurlijk mineraalwater
Benaming
Gearomatiseerd drank met natuurlijke aroma's van framboos en appel, op basis van koolzuurvrij natuurlijk mineraalwater
S.A. SPA MONOPOLE N.V. - rue A. Laporte 34, 4900 Spa - Belgique
Producent informatie
S.A. SPA MONOPOLE N.V. - rue A. Laporte 34, 4900 Spa - Belgique
Ten minste houdbaar tot einde : zie fles. Bewaar uit de zon, bij gematigde temperatuur in een droge en zuivere omgeving
Bijzondere gebruiksvoorwaarden
Ten minste houdbaar tot einde : zie fles. Bewaar uit de zon, bij gematigde temperatuur in een droge en zuivere omgeving
