Here is Product Details Sticky Short Info
Twinings | Thee | Groen | Jasmijn | Zakjes 25 x 1,6 gr
Niet op voorraad, check je Delhaize winkel
Thee | Jasmijn
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 1 KJ |
| Kilocalorieën | 0 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Voeding
| Per | Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 1 KJ |
| Kilocalorieën | 0 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Groene thee, jasmijnaroma (5%), jasmijnbloemen (1%)
Ingrediënten
Groene thee, jasmijnaroma (5%), jasmijnbloemen (1%)
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
0.04 kg
Net inhoud
0.04 kg
Groene thee gearomatiseerd met jasmijn
Benaming
Groene thee gearomatiseerd met jasmijn
Belgische succursale belge – Gaston Crommenlaan 8 – 9050 Gent
Producent informatie
Belgische succursale belge – Gaston Crommenlaan 8 – 9050 Gent
Koel en droog bewaren
Bijzondere bewaarvoorschriften
Koel en droog bewaren
