Here is Product Details Sticky Short Info
Feuille d'Or | Makrelen | Filets | Visolie 125 gr
Niet op voorraad, check je Delhaize winkel
Visconserven | Makreelfilet | In natuurlijke visolie |Makreel filets in gezuiverde visolie
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1339 KJ |
| Kilocalorieën | 323 KCAL |
| Vetten waarvan | 27 g |
| Verzadigde vetten | 5.6 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 7.4 g |
| Koolhydraten waarvan | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| Eiwitten | 20 g |
| Zout | 1.2 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1339 KJ |
| Kilocalorieën | 323 KCAL |
| Vetten waarvan | 27 g |
| Verzadigde vetten | 5.6 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 7.4 g |
| Koolhydraten waarvan | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| Eiwitten | 20 g |
| Zout | 1.2 g |
MAKREELfilets (80 %), VISolie, zout
Ingrediënten
MAKREELfilets (80 %), VISolie, zout
Bevat: Vis
Onbekend: Schaaldieren, Melk, Noten, Soja, Sesamzaad, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Selderij, Lupine, Gluten, Weekdieren, Eieren
Allergenen
Bevat: Vis
Onbekend: Schaaldieren, Melk, Noten, Soja, Sesamzaad, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Selderij, Lupine, Gluten, Weekdieren, Eieren
125 g
Net inhoud
125 g
Makreelfilets in visolie
Benaming
Makreelfilets in visolie
Laarstraat 16 bus 14
B-2610 Wilrijk
Producent informatie
Laarstraat 16 bus 14
B-2610 Wilrijk
Blik bewaren bij kamertemperatuur. Na openen bewaren tussen 0 en +4°C en consumeren binnen 24uur.
Bijzondere gebruiksvoorwaarden
Blik bewaren bij kamertemperatuur. Na openen bewaren tussen 0 en +4°C en consumeren binnen 24uur.
Blik bewaren bij kamertemperatuur. Na openen bewaren tussen 0 en +4°C en consumeren binnen 24uur.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Blik bewaren bij kamertemperatuur. Na openen bewaren tussen 0 en +4°C en consumeren binnen 24uur.

