Here is Product Details Sticky Short Info
Bonduelle | Crispy maïs 2+1 gratis 3 x 150 gr
Promotie
Van 14/4/2026 tot en met 23/4/2026Bekijk aanbod
Niet op voorraad, check je Delhaize winkel
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 309 KJ |
| Kilocalorieën | 73 KCAL |
| Vetten waarvan | 1.4 g |
| Verzadigde vetten | 0.2 g |
| Koolhydraten waarvan | 11 g |
| Suikers | 5.1 g |
| Vezels | 3 g |
| Eiwitten | 2.7 g |
| Zout | 0.28 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 309 KJ |
| Kilocalorieën | 73 KCAL |
| Vetten waarvan | 1.4 g |
| Verzadigde vetten | 0.2 g |
| Koolhydraten waarvan | 11 g |
| Suikers | 5.1 g |
| Vezels | 3 g |
| Eiwitten | 2.7 g |
| Zout | 0.28 g |
Maïskorrels, water, zout.
Ingrediënten
Maïskorrels, water, zout.
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
3 piece(s)
Net inhoud
3 piece(s)
Maïskorrels vacuüm, met stoom bereid
Benaming
Maïskorrels vacuüm, met stoom bereid
Bonduelle Nederland B.V. - PB 28058, NL-5602 JB Eindhoven
Producent informatie
Bonduelle Nederland B.V. - PB 28058, NL-5602 JB Eindhoven
RIJK AAN VEZELS
Andere informatie
RIJK AAN VEZELS
