Here is Product Details Sticky Short Info
Delhaize | Koffie | Regular | Rfa | 36P | Bio 250 gr
49
Gemalen koffie in pads.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 5 kJ |
| Kilocalorieën | 1 kcal |
| Vetten waarvan | <0.5 g |
| Verzadigde vetten | <0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | <0.5 g |
| Suikers | 0 g |
| Vezels | <0.5 g |
| Eiwitten | <0.5 g |
| Zout | <0.01 g |
Voeding
| Per | Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 5 kJ |
| Kilocalorieën | 1 kcal |
| Vetten waarvan | <0.5 g |
| Verzadigde vetten | <0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | <0.5 g |
| Suikers | 0 g |
| Vezels | <0.5 g |
| Eiwitten | <0.5 g |
| Zout | <0.01 g |
Koffie*¹ 100% *Van biologische landbouw. ¹Rainforest Alliance-gecertificeerd. Ga voor meer informatie naar ra.org.
Ingrediënten
Koffie*¹ 100% *Van biologische landbouw. ¹Rainforest Alliance-gecertificeerd. Ga voor meer informatie naar ra.org.
Bevat geen: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Bevat geen: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
250g
Net inhoud
250g
5
Aantal porties per verpakking
5
Mix van biologische Arabica en Robusta koffie in pads
Benaming
Mix van biologische Arabica en Robusta koffie in pads
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Producent informatie
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Na opening het product in de originele verpakking bewaren op een donkere en droge plaats in een afgesloten doos. Bewaren bij kamertemperatuur, van vocht en licht vrijwaren.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Na opening het product in de originele verpakking bewaren op een donkere en droge plaats in een afgesloten doos. Bewaren bij kamertemperatuur, van vocht en licht vrijwaren.

