Here is Product Details Sticky Short Info
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1185 kJ |
| Kilocalorieën | 283 kcal |
| Vetten waarvan | 2.1 g |
| Verzadigde vetten | 0.6 g |
| Koolhydraten waarvan | 42 g |
| Suikers | 0 g |
| Vezels | 26 g |
| Eiwitten | 10 g |
| Zout | <0.01 g |
| Mineralen |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1185 kJ |
| Kilocalorieën | 283 kcal |
| Vetten waarvan | 2.1 g |
| Verzadigde vetten | 0.6 g |
| Koolhydraten waarvan | 42 g |
| Suikers | 0 g |
| Vezels | 26 g |
| Eiwitten | 10 g |
| Zout | <0.01 g |
| Mineralen |
Donker, koel en droog
Gebruiksaanwijzing
Donker, koel en droog
Witte peper 100%.
Ingrediënten
Witte peper 100%.
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
160g
Net inhoud
160g
Volkoren witte peperkorrels
Benaming
Volkoren witte peperkorrels
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Producent informatie
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Na opening bewaren op een donkere en droge plaats bij kamertemperatuur. Bewaren bij kamertemperatuur, van vocht en licht vrijwaren.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Na opening bewaren op een donkere en droge plaats bij kamertemperatuur. Bewaren bij kamertemperatuur, van vocht en licht vrijwaren.


