Here is Product Details Sticky Short Info
Meli | Honing | & | Gember 250 gr
Niet op voorraad, check je Delhaize winkel
Zachte crèmehoning met pit! In thee of in melk, in hartige gerechten of in smoothies: honing en gember vormen samen een hartverwarmend duo. De unieke combinatie smaakt zowel vol als pittig.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1376 KJ |
| Kilocalorieën | 324 KCAL |
| Vetten waarvan | 0.04 g |
| Verzadigde vetten | 0.03 g |
| Koolhydraten waarvan | 80.4 g |
| Suikers | 79.7 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 0 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1376 KJ |
| Kilocalorieën | 324 KCAL |
| Vetten waarvan | 0.04 g |
| Verzadigde vetten | 0.03 g |
| Koolhydraten waarvan | 80.4 g |
| Suikers | 79.7 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 0 g |
Kan gebruikt worden als suikervervanger, bij het koken, in de thee, etc. Gesloten te bewaren op kamertemperatuur.
Gebruiksaanwijzing
Kan gebruikt worden als suikervervanger, bij het koken, in de thee, etc. Gesloten te bewaren op kamertemperatuur.
Honing 99%, gemberpoeder 1%
Ingrediënten
Honing 99%, gemberpoeder 1%
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
250 g
Net inhoud
250 g
Crème honing met echte gember
Benaming
Crème honing met echte gember
Meli NV/SA - Handelsstraat 13B-8630 Veurne/ Furnes, België . Belgique
Producent informatie
Meli NV/SA - Handelsstraat 13B-8630 Veurne/ Furnes, België . Belgique
Roeren voor gebruik.
Bijzondere gebruiksvoorwaarden
Roeren voor gebruik.
Bewaren bij kamertemperatuur.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Bewaren bij kamertemperatuur.
