Here is Product Details Sticky Short Info
Delhaize | Makreelfilet | Met vel +/- 200 gr
Niet op voorraad, check je Delhaize winkel
Filet met vel. Herkomst : Frankrijk.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 655 kJ |
| Kilocalorieën | 157 kcal |
| Vetten waarvan | 9.1 g |
| Verzadigde vetten | 3 g |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 3.5 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 1.8 g |
| Koolhydraten waarvan | <0.5 g |
| Suikers | 0 g |
| Vezels | <0.5 g |
| Eiwitten | 19 g |
| Zout | 0.2 g |
| Mineralen |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 655 kJ |
| Kilocalorieën | 157 kcal |
| Vetten waarvan | 9.1 g |
| Verzadigde vetten | 3 g |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 3.5 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 1.8 g |
| Koolhydraten waarvan | <0.5 g |
| Suikers | 0 g |
| Vezels | <0.5 g |
| Eiwitten | 19 g |
| Zout | 0.2 g |
| Mineralen |
Op vel bakken in de pan, BBQ.
Gebruiksaanwijzing
Op vel bakken in de pan, BBQ.
Makreel (Scomber scombrus) (VIS) 100%
Ingrediënten
Makreel (Scomber scombrus) (VIS) 100%
Bevat: Vis
Bevat geen: Melk, Noten, Soja, Sesamzaad, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Selderij, Lupine, Gluten, Eieren
Kan bevatten: Schaaldieren, Weekdieren
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
Allergenen
Bevat: Vis
Bevat geen: Melk, Noten, Soja, Sesamzaad, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Selderij, Lupine, Gluten, Eieren
Kan bevatten: Schaaldieren, Weekdieren
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
150g
Net inhoud
150g
2
Aantal porties per verpakking
2
Makreelfilet met vel (Scomber scombrus)
Benaming
Makreelfilet met vel (Scomber scombrus)
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Producent informatie
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Na opening max. 1 dag in de koelkast bewaren (max 4°C) Koel bewaren (max. 4°C)
Bijzondere bewaarvoorschriften
Na opening max. 1 dag in de koelkast bewaren (max 4°C) Koel bewaren (max. 4°C)


