Here is Product Details Sticky Short Info
Delhaize | Kersen 400 gr
Niet op voorraad, check je Delhaize winkel
Kersen zijn ronde vruchten met een rijke, zoete smaak en een glanzende, vaak dieprode schil. Ze bevatten een pit in het midden
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 233 kJ |
| Kilocalorieën | 55 kcal |
| Vetten waarvan | <0.5 g |
| Verzadigde vetten | <0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 13 g |
| Suikers | 13 g |
| Vezels | 1.5 g |
| Eiwitten | <0.5 g |
| Zout | <0.01 g |
| Mineralen |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 233 kJ |
| Kilocalorieën | 55 kcal |
| Vetten waarvan | <0.5 g |
| Verzadigde vetten | <0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 13 g |
| Suikers | 13 g |
| Vezels | 1.5 g |
| Eiwitten | <0.5 g |
| Zout | <0.01 g |
| Mineralen |
Ideaal uit het vuistje of verwerkt in desserts of confituur!
Gebruiksaanwijzing
Ideaal uit het vuistje of verwerkt in desserts of confituur!
Kersen 100%.
Ingrediënten
Kersen 100%.
Bevat geen: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Bevat geen: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
400g
Net inhoud
400g
Kersen
Benaming
Kersen
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Producent informatie
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Bewaren bij een temperatuur van maximaal 7 °C.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Bewaren bij een temperatuur van maximaal 7 °C.


