Here is Product Details Sticky Short Info
D'Upigny | Sap | Appel | Aardbei 20 cl
Niet op voorraad, check je Delhaize winkel
Appel + aardbeien sap , 100 % vruchten, zonder additieven, zonder toegevoegde suiker - gepasteuriseerd
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 188 KJ |
| Kilocalorieën | 44 KCAL |
| Vetten waarvan | 0.5 g |
| Verzadigde vetten | 0.5 g |
| Koolhydraten waarvan | 11.1 g |
| Suikers | 10.2 g |
| Vezels | 0.5 g |
| Eiwitten | 0.3 g |
| Zout | 0.0006 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 188 KJ |
| Kilocalorieën | 44 KCAL |
| Vetten waarvan | 0.5 g |
| Verzadigde vetten | 0.5 g |
| Koolhydraten waarvan | 11.1 g |
| Suikers | 10.2 g |
| Vezels | 0.5 g |
| Eiwitten | 0.3 g |
| Zout | 0.0006 g |
Het moet niet op een keer gedronken worden. Het mag gesloten worden, zoals een gewoon fles.
Gebruiksaanwijzing
Het moet niet op een keer gedronken worden. Het mag gesloten worden, zoals een gewoon fles.
Appel, Aardbei
Ingrediënten
Appel, Aardbei
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
0.2LTR
Net inhoud
0.2LTR
Gepasteuriseerd Appel Aardbei sap
Benaming
Gepasteuriseerd Appel Aardbei sap
FERME D'ASSONLEVILLE - Route de la Bruyère 100 5310 Upigny
Producent informatie
FERME D'ASSONLEVILLE - Route de la Bruyère 100 5310 Upigny
Koel drinken
Bijzondere gebruiksvoorwaarden
Koel drinken
zonder toegevoegde suiker
Andere informatie
zonder toegevoegde suiker
