Here is Product Details Sticky Short Info
Oasis | Mango-Passievrucht 1,5 l
-10% Online
Van 12/5/2026 tot en met 20/5/2026
46
Verfrissende drank met thee-extract, met suiker en zoetstof, mango-passie smaak
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 79 KJ |
| Kilocalorieën | 18 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 4.4 g |
| Suikers | 4.3 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.03 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 79 KJ |
| Kilocalorieën | 18 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 4.4 g |
| Suikers | 4.3 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.03 g |
'water, suiker, fructosestroop, zuurteregelaars: citroenzuur en appelzuur, zwarte thee-extract (0,12%), mangosap uit concentraat (0,1%), zuurteregelaar: natriumcitraat, natuurlijk theearoma, natuurlijke aroma's, antioxidant: ascorbinezuur, zoetstof: steviolglycosiden uit Stevia
Ingrediënten
'water, suiker, fructosestroop, zuurteregelaars: citroenzuur en appelzuur, zwarte thee-extract (0,12%), mangosap uit concentraat (0,1%), zuurteregelaar: natriumcitraat, natuurlijk theearoma, natuurlijke aroma's, antioxidant: ascorbinezuur, zoetstof: steviolglycosiden uit Stevia
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
1.5LTR
Net inhoud
1.5LTR
Verfrissend drankje met thee-extract
Benaming
Verfrissend drankje met thee-extract
Schweppes Suntory Benelux - Ildefonse Vandammestraat 5-7, 1560 Hoeilaart, België/Belgique
Producent informatie
Schweppes Suntory Benelux - Ildefonse Vandammestraat 5-7, 1560 Hoeilaart, België/Belgique
Koel schenken.
Bijzondere gebruiksvoorwaarden
Koel schenken.
Uit de zon en op een koele plaats bewaren.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Uit de zon en op een koele plaats bewaren.
